Etykiety

Etykiety

Produkcja etykiet to dział, który stale rozwijamy i unowocześniamy począwszy od 2015 roku.

Do ich produkcji wykorzystujemy unikatową technologię. Za każdym razem nanoszony kolor jest przez nas opracowywany do wcześniej otrzymanego tzw. wzorca bazowego, dzięki czemu odcień znajdujący się na etykiecie jest tym samym jaki klient zobaczy po nałożeniu farby na powierzchnię.

Etykiety na puszki z farbą

Samoprzylepne na papierze i na folii

Posiadane przez nas technologie pozwalają na produkcję etykiet zarówno na papierze samoprzylepnym jak również samoprzylepnej folii. Zapewniamy dowolność ich kształtu oraz wielkości. Sposób nawoju na rolę pozwala na ich swobodne wykorzystanie w dowolnym procesie automatycznym produkcji farb.

Etykiety ze strukturą (posypką)

Do materiałów budowlanych o chropowatej strukturze

Wykonujemy również etykiety ze strukturą - taką samą jaką stosujemy w przypadku wzorników listkowych. Opcja ta jest szczególnie ceniona przez producentów farb i materiałów budowlanych o chropowatej strukturze. Pozwala ona, już na etapie procesu decyzyjnego klienta, wpłynąć na jego decyzje zakupowe ukazując efekt finalny zakupionego produktu.

Etykiety ze strukturą drewna

Efekt trójwymiarowości

Wykonane przez nas etykiety poprzez zastosowanie nowoczesnych technologii możemy wzbogacić o strukturę drewna. Daje ona niesamowity efekt trójwymiarowości, który dodatkowo ubogaca puszkę z farbą. Opcja ta jest szczególnie ceniona w przypadku gam produktów dedykowanych do materiałów drzewnych, lub mających go imitować.

Nasze laboratorium

Odwzorowania kolorów na poziomie delta 0,5

W naszej pracy wykorzystujemy najwyższej klasy spektrofotometry, które pozwalają osiągnąć stopnień odwzorowania kolorów na poziomie delta 0,5. Dysponujemy kilkoma komorami świetlnymi, gdzie otrzymane odwzorowania weryfikujemy zarówno w świetle dziennym, sztucznym jak i sklepowym

Administratorem danych osobowych jest PPHU MARBO Łąka 260K 36-004 Łąka. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem.

Adres

Telefon

E-mail