Odwzorowania

Odwzorowania kolorów i wymalowania

Niemalże codziennie, gdzieś na świecie, zostaje opracowany nowy kolor. 

Proces ten trwa od czasu kiedy pojawiły się pierwsze firmy produkujące farby. Obecnie liczba barw jest trudna do określenia i możemy być pewni, że będzie się ona stale powiększać. Jesteśmy dumni z tego, że w swojej pracy udało nam się odwzorować każdy kolor jaki do nas trafił, a powstały na jego bazie produkt finalny przyczynił się do sukcesu rynkowego naszych partnerów handlowych.

Wzorniki listkowe

Nasza firma specjalizuje się w produkcji wszelkiego rodzaju wzorników listkowych.

Starając się nie ograniczać kreatywności naszych klientów pozostawiamy im pełną swobodę co do kształtu wzornika, struktury jego listków czy rodzaju oprawy. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która jest w stanie wykonać kilka wariantów stopnia intensywności struktury lub jej braku, oferując odwzorowanie kolorów w wersji mat lub połysk.

Katalogi z chipami kolorów

Unikatowe połączenie druku offsetowego i technologii odwzorowania kolorów.

Katalogi z chipami kolorów stanowią unikatowe połączenie druku offsetowego oraz technologii odwzorowania kolorów, dzięki której chipy są identyczne z przekazanymi wzorcami. Mogą posiadać dowolny kształt i strukturę. Ich automatyczne pozycjonowanie na uprzednio wykonanym wydruku offsetowym gwarantuje 100% powtarzalność każdego egzemplarza katalogu.

Karteczki kolorów

Bogate doświadczenie

Nasza firma posiada bogate doświadczenie w produkcji karteczek kolorów, które są doskonałym elementem marketingowym wpływającym na decyzję o kupnie farby przez klienta docelowego. Wykonujemy je w dowolnym kształcie i wielkości, jednocześnie oferując ich druk dwustronny, co dodatkowo ubogaca ten produkt. Posiadamy park maszynowy, który pozwala je zapakować w dowolne pakiety ilościowe.

Suche wzorce

Większa gramatura i rozmiar

Suche wzorce, w odróżnieniu od karteczek kolorów, wykonujemy z materiału powierzonego. Cechują się one większą gramaturą nośnika, oraz zdecydowanie większym rozmiarem. Posiadamy park maszynowy, który pozwala je zadrukować dwustronnie dodatkowymi opisami informacyjnymi oraz zapakować w dowolne pakiety ilościowe.

Nasze laboratorium

Stopnień odwzorowania kolorów na poziomie delta 0,5

W naszej pracy wykorzystujemy najwyższej klasy spektrofotometry, które pozwalają osiągnąć stopnień odwzorowania kolorów na poziomie delta 0,5.
Dysponujemy kilkoma komorami świetlnymi, gdzie otrzymane odwzorowania weryfikujemy zarówno w świetle dziennym, sztucznym jak i sklepowym

Administratorem danych osobowych jest PPHU MARBO Łąka 260K 36-004 Łąka. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem.

Adres

Telefon

E-mail