Tablice

Tablice

Tablice są szczególnym produktem pozwalającym na pełne ukazanie danej gamy produktów.

Są one chętnie wykorzystywane jako prezentacja farb, dekorów, tynków, mozaik itp. Do ich produkcji wykorzystujemy różne podłoże dostosowane do ich finalnego przeznaczenia i miejsca ekspozycji. Oferujemy pełną dowolność ich wielkości oraz możliwość wzbogacenia je o dowolne elementy ułatwiające ich montaż czy transport.

Tablice z odwzorowaniami

Tablice te posiadają naklejone kostki kolorów opracowane metodą odwzorowania

Jest to taka sama metoda jaką stosujemy w przypadku produkcji wzorników listkowych. Dzięki nowoczesnej technologii produkcji i pełnej automatyzacji pozycjonowania, każda tablica jest identyczna. Opracowany przez nas specjalny system pakowania zapobiega ich odkształcaniu i niszczeniu.

Tablice z wymalowaniami

Tablice wykonane na bazie farb, materiałów powierzonych od klienta.

Wariant ten jest szczególnie ceniony przez producentów materiałów cechujących się szczególnymi walorami dekoracyjnymi uzyskiwanymi dzięki specjalnej aplikacji zakupionego produktu

Tablice z akrylami

Szczególnie cenione przez producentów tynków.

Stanowią doskonały sposób prezentacji zarówno gamy kolorystycznej jak również możliwej do osiągnięcia struktury. Posiadany park maszynowy pozwala nam na wykonanie tablic dowolnej wielkości i z różnorodnych materiałów, w zależności od miejsca jej docelowej ekspozycji.

Tablice z mozaikami

Chętnie zamawiane przez producentów tynków mozaikowych.

Doskonały sposób prezentacji wszelkich posiadanych zestawów kolorystycznych oraz wielkości zastosowanego ziarna. Posiadany park maszynowy pozwala nam na wykonanie tablic dowolnej wielkości.

Administratorem danych osobowych jest PPHU MARBO Łąka 260K 36-004 Łąka. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem.

Adres

Telefon

E-mail